(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

ТДФ Чартер

87,817ден

Димензии:

  • тросед, 232x90x95 cm
  • двосед, 175х90×95 cm
  • фотелја, 122x90x95 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн со дрвени ногарки
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура со силиконско полнење
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност

Вие исто така би сакале…

Back to Top