(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

ТДФ Дона

103,047ден 92,742ден

Димензии:

  • тросед, 230x95x83 cm, дел за спиење: 175×140 cm
  • двосед, 188x95x83 cm
  • фотелја, 120x95x83 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со дебелина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност

Вие исто така би сакале…

Back to Top