(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search

ТДФ Ринг 2

88,943ден

Димензии:

  • тросед, 180x100x90 cm, дел за спиење: 190×150 cm
  • двосед, 150x100x90 cm, дел за спиење: 190×120 cm
  • фотелја, 100x100x90 cm, дел за спиење: 190×70 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со дебелина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
  • перниците се вклучени во цената

Вие исто така би сакале…

Back to Top