Попуст
Попуст

Тросед Луси ЛУ26

24,320ден

Димензии: 235х90×81сm
Димензии на пуштен: 200х150cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Тросед Луси за неколку моменти, на многу едноставен начин ќе Ви пружи практичен и удобен простор за спиење со димензии од 235х90×81 см.
Многуте перници на троседот ќе придонесат за уште поголема удобност во седењето на троседот.Испод седечкиот дел на троседот имате простор (кутија за постелнина) која ќе Ви осигура додатен простор за Вашата постелнина.

Димензии 235х90х81 сm
Моделот има механизам за спуштање 200х150 сm
Не се изработува со еко кожа.

Штоф

Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката