(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Трпезариска маса 119

20,196ден

Димензија: 160 +40 х 90 х 77cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Димензии

160х90+40 cm, 140×90+40 cm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката