Ново
ПОПУСТ
Ново
ПОПУСТ

ТВ комода Индијана

13,200ден
11,880ден

Димензија: 160x50x47 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: темна аурора/светла аурора
Материјал: иверка 18mm

Боја

Аурора светла / Аурора темна

Димензија

160x50x47 cm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката