Попуст
Попуст

Висечка полица Индијана

2,160ден

Димензии: 140x30cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: светла аурора/темна аурора
Материјал: иверка 18mm

Димензија

140x30cm

Боја

Аурора светла / Аурора темна

Back to Top
Производот е додаден во кошничката