Попуст
Попуст

Витрина Моли

26,091ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

материјал – корпус иверка 18мм + фронт од медијапан 18мм

боја – корпус бело со пори / фронт медијапан

димензија 245цм.

Димензија

245cm

Боја на фронт

Црна МДФ

Боја на корпус

Бело со пори

Back to Top
Производот е додаден во кошничката