(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Емануела

54,081ден

Димензии:  245x108x90 cm, дел за спиење: 190×126 cm

 

Спореди
  • модерен, елегантен дизајн
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
  • перниците се вклучени во цената
Back to Top