(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Бесплатна достава

Располагаме со соодветен магацин од каде нашите возила брзо, навремено и секако бесплатно ја дистрибуираат купената роба на територијата на целата држава. Може достава и со карго.

Онлајн поддршка

Нудиме онлајн поддршка за нашите клиенти, слободно пишете и некој од нашите оператори ќе одговори на вашите прашања.

Плаќање на рати

Купи од 6 до 36 рати во соработка со SN кредити по најповолни услови на пазарот.

ПОПУЛАРНИ КАТЕГОРИИ

 • Детски Соби 25 Производи
 • Комплет дневни 49 Производи
 • Аголни гарнитури 35 Производи
 • Плакари 32 Производи
САМО ОНЛАЈН АКЦИЈА

НЕПОВТОРЛИВА ПОНУДА!

Купувајте онлајн со попусти на избрани производи дури и до -30%

КУПИ СЕГА

ПРЕГЛЕДАЈ АСОРТИМАН

 • Флаер акција
 • Комплети претсобја
 • Комоди
 • Клуб Маси
 • ТДФ
 • Наткасни
 • Трпезариски сетови
 • Кујни
 • Детски Соби

Зачлени се

Разгледувавме долго пред да се одлучиме да нарачаме. Гарнитурата совршено се вклопи во мојата дневна, а се покажа и како квалитетна и лесна за одржување.
Станка Станка, Охрид
Две години сопругата се жалеше дека плакарите по дома се многу мали за четворочлено семејство. Со гардероберот Лана од Гир Риг си го најдов мирот дома.
Никола Велес
Не можев да најдам комода во бојата која ја имав замислено зашто освен специфична боја сакав да има повеќе сродни елементи да го исполнат ѕидот во дневната. Во Гир-Риг го најдов токму она што ми требаше, а знаете, тешко е
Елена Елена, Скопје
Децата ми уништија две клуб маси со нивните уметнички дела, па решив дека ќе купам нова, но модерна а не многу скапа. Ја нарачав сјајната Каролина од Гир Риг - се покажа одлична инвестиција!
Симона Симона, Битола
Back to Top
Производот е додаден во кошничката