(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Конго

44,379ден

Димензии: 220х100х85 cm, дел за спиење: 193х120 cm

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн
  • може да се бира боја и модел на штоф
  • седечкиот дел е изработен од сунѓер (густина 30)
  • дрвената конструкција обезбедува цврстина и издржливост
  • простор за складирање, клик клак механизам за пуштање
Back to Top