(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Двосед Ања

27,751ден

Димензии: 153x95x85 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн со дрвени ногарки
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со густина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
  • троседот и двоседот имаат четири положби на наслонот
Back to Top