(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Алваро

39,472ден 35,525ден

Димензии: 205х95х80 cm, дел за спиење: 180х90 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн со метални ногарки во златна боја
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со густина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top