(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Фотелја Ринг Лукс

22,787ден

Димензии:  110x100x90 cm, дел за спиење: 190×70 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со дебелина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top