(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Фотелја Ултра

28,104ден 25,294ден

Димензии:  100x80x88 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн, со дрвени ногарки
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од HR пена
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top