(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Клуб маса ЦТ-1007

6,930ден

Димензии: 100х45х60 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Достапни бои: Бела и црна

Материјал: Калено стакло и иверка 25 mm

 

Боја

Бела, Црна

Back to Top