(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Комода Париз 2К4Ф

29,180ден

Димензии: 165,5х88х44 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја:
корпус – артисан
фронт – бело и антрацит

Материјал:
корпус – иверка 25mm и 18mm, фронт – резбан медијапан со фолија

Боја на корпус

Артисан

Боја на фронт

Бело, Антрацит

Back to Top