(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Синтија

38,103ден 34,293ден

Димензии: 215х95х70 cm, дел за спиење: 190х74 cm

Спореди
  • модерен дизајн со дрвен рам и можност за бирање на боја на ногарки
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со густина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top