(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Гросо

50,535ден

Димензии:  244x107x69 cm, дел за спиење: 225х105 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн со дрвени ногарки
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер (со густина од 30cm)
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top