(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Тросед Тара

36,661ден

Димензии:  235x110x85 cm, дел за спиење: 190×125 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн, со дрвени ногарки
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top