(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Трпезариска маса Стил

8,991ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Димензија: 120x80cm, 140x80cm
Материјал: иверка 25mm
Боја: Бело со пори, сонома, кастело
Ногарки: метални

Боја

бело со пори, кастело, Сонома

Димензија

120x80cm, 140x80cm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката