Ново
Ново

Кревет Соната

Димензија: 207x165x95cm
Дел за спиење 200x160cm

Производот во моментот го нема на залиха и е недостапен

Спореди
СКУ:N/A

Боја: Кастело/антрацит, бело пори/антрацит
Материјал – иверка 18mm

 

Боја

бело со пори / антрацит, Кастело / Антрацит

Back to Top
Производот е додаден во кошничката