(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Витрина Париз В1

12,449ден

Димензии: 59,5х195х44,5 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: корпус – артисан, фронт – бело и антрацит
Материјал: корпус – иверка 25mm и 18mm, фронт – резбан медијапан со фолија

Боја на корпус

Артисан

Боја на фронт

Бело, Антрацит

Back to Top