(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Закачалка Лион

3,100ден
2,635ден

Димензии: 67х137см

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Сонома/Беж
Материјал: иверка 18/25mm, медијапан 18mm

Димензија

67х137cm

Боја

Сонома/Беж

Back to Top