Попуст
Попуст

Комода 2К2Ф Лион

10,728ден

Димензии: 87х40х106см

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Сонома/Беж
Материјал: иверка 18/25mm, медијапан 18mm

Димензија

847х40х106

Боја

Сонома/Беж

Back to Top
Производот е додаден во кошничката