(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Наткасна Орион 2Ф

4,344ден
3,258ден

Димензии: 46х44х40 сm

Исчисти
Спореди

Сертификати


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

СКУ:N/A

Материјал Иверка 18 мм / Медијапан 18 мм

Боја на корпус К-107, бело со пори, сонома

Боја на фронт Бела МДФ, беж МДФ

Димензии

46х44х40 cm

Боја на фронт

Беж МДФ, Бело МДФ

Боја на корпус

Бело со пори, К-107, Сонома

Back to Top
Производот е додаден во кошничката