(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Огледало Фламес

2,720ден

Димензии: 50х110 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја бела, сонома, кастело

Материјал иверка: 18 mm

Боја

бело со пори, кастело, Сонома

Back to Top