Попуст
Попуст

Плакар Лион

12,797ден

Димензии: 58х40х193

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Сонома/беж

Материјал: иверка 18/25mm, медијапан 18mm

Боја

Сонома/Беж

Димензија

58х40х193см

Back to Top
Производот е додаден во кошничката