Попуст
Попуст

ТВ комода Артур

7,995ден

Боја: Артисан
Апликација: Антрацит
Материјал: иверка 16mm
Димензии: 170х55х42cm
Ногарки: метални

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Боја

Артисан

Димензија

170х55х42cm

Апликација

Антрацит

Back to Top
Производот е додаден во кошничката