(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search

Висечки елемент A-60

2,600ден

Димензија: 60cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Кујнски елемент
Димензија:60 cm
Материјал: иверка 18 mm

Боја на корпус

бела

Боја на фронт

сонома, бела, артисан

Back to Top