Контакт

Наши салони

Салон Охрид

ул.15-ти Корпус б.б.; тел: +389 (0) 46 231-385

Салон Битола

населба Довлеџик; тел: +389 (0) 47 223-038

Салон Кичево

ул.Мирко Милески; тел: +389 (0) 45 257-575

 

Вести

Изненадување – нови детски соби Кики!

Изненадувањата во Гир-риг не престануваат! Овој пат ново изненадување за најмладите со новитетите во детскиот програм Кики. Од неодамна во изложбените салони на “Гир-риг” може да ги најдете новите модели […]

24 часа до посакуваното парче мебел!

Салоните за мебел Гир-риг од Охрид, Битола и Кичево воведуваат нова можност за финансирање на своите купувачи во соработка со “НЛБ Тутунска Банка” A.Д Скопје! Купете го посакуваното парче мебел […]

Купувајте на рати без камати!

По повод Саемот за мебел, НЛБ Тутунска банка, во соработка со салоните за мебел “Гир-Риг” во Охрид, Битола и Кичево, за Вас обезбеди одлични попусти и пoволности при купувањето со […]