(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search

Бесплатна достава

Располагаме со современ магацин од каде, на територијата на целата држава, нашите возила брзо, навремено и секако бесплатно ја доставуваат купената роба до Вашиот дом, каде нашиот професионален тим ја монтира на саканото место.

Онлајн поддршка

Нудиме онлајн поддршка за нашите клиенти, слободно пишете и некој од нашите оператори ќе одговори на вашите прашања.

Плаќање на рати

Купи од 6 до 36 рати во соработка со SN кредити по најповолни услови на пазарот.

ПОПУЛАРНИ КАТЕГОРИИ

 • Детски Соби 25 Производи
 • Дневни соби по елементи 9 Производи
 • Аголни гарнитури 45 Производи
 • Плакари 29 Производи

ПРЕГЛЕДАЈ АСОРТИМАН

 • Флаер акција
 • Комплети претсобја
 • Комоди
 • Клуб Маси
 • ТДФ
 • Наткасни
 • Трпезариски сетови
 • Кујни
 • Детски Соби

Зачлени се

Спој од современ и модерен дизајн кој елегантно се вклопи во нашиот ентериер! Моја топла препорака.
Мултифункционална и практична блок кујна, изработена во комбинација од иверка и медијапан. Презадоволна!
Модерно опремена кујна, монтирана и доставена за краток рок. Сега имаме кујна која од секогаш сме ја посакувале!
Декоративно, функционално и квалитетно. Претсобје и комода од колекцијата Лана, плус ни понудија и комбинација од бои. Впечатливата едноставност брзо ги освои нашите симпатии.
Back to Top