(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Плакар Орион КЛ-180

41,759ден
31,319ден

Димензии: 180х60х220 сm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја на корпус к-107, бело со пори, сонома

Боја на фронт Бела МДФ,

Материјал – Иверка 18 мм / медијапан 18 мм

Димензии

180х60х220 сm

Боја на фронт

Беж МДФ, Бело МДФ

Боја на корпус

Бело со пори, К-107, Сонома

Back to Top
Производот е додаден во кошничката