(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Плакар Орион КЛ-200

33,774ден

Димензии: 200х60х205 сm

Исчисти
Спореди

Сертификати


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

СКУ:N/A

Боја на корпус: бело со пори, сонома

Боја на фронт: бела МДФ, беж МДФ

Материјал: Иверка 18 мм / медијапан 18 мм

Димензии

200х60х220сm

Боја на фронт

Беж МДФ, Бело МДФ

Боја на корпус

Бело со пори, Сонома

Вие исто така би сакале…

Back to Top