(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

ТДФ Дорис

85,048ден 76,543ден

Димензии:

  • тросед, 220x98x73 cm, дел за спиење: 188×115 cm
  • двосед, 147x98x73 cm, дел за спиење: 113×115 cm
  • фотелја, 88x92x82 cm

 

Спореди
  • класичен дизајн, со дрвени ногарки
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер со густина од 30cm
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност

Вие исто така би сакале…

Back to Top