(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

ТДФ Емануела

118,731ден 106,858ден

Димензии:

  • тросед, 245x108x90 cm, дел за спиење: 190×126 cm
  • двосед, 200x108x90 cm
  • фотелја, 116x108x90 cm

 

Спореди
  • модерен, елегантен дизајн
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
  • перниците се вклучени во цената

Вие исто така би сакале…

Back to Top