10%

Детска Соба Хепи 3

32,096ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја на корпус  бело со пори , сонома и елегантен даб

Боја на фронт  бело со пори , пинк, плаво, песок, маслина, виолетова

Материјал  иверка 18 mm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Детска Соба Хепи 3"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *