(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Клуб маса Амстердам

7,594ден

Димензии:  120х60 cm

Спореди

Сертификати


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

Боја  бело со пори, кастело и сонома
Апликација беж МДФ, бело МДФ
Материјал иверка/медијапан – 18mm.

Димензии

120 х 60 cm

Боја

бело со пори, кастело, Сонома

Апликација

Беж МДФ, Бело МДФ

Вие исто така би сакале…

Back to Top