(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Фотелја Престиж со раконаслон

3,800ден

Спореди

Боја – црна
Седиште – сунѓер тапациран со штоф
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – тврда пластика
Носивост – 100кг

Back to Top
Производот е додаден во кошничката