(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Клуб Маса Хепи 120

2,348ден

Димензии: 120×60 cm

Исчисти
Спореди

Сертификати


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 стандард сертификатот е препознатлив знак и потврда дека компанијата посветува внимание на квалитетот на своите производи и/или услуги.

СКУ:N/A

Боја: Сонома, бела и артисан

Материјал: 18 mm иверка

Производот е дел од online only акција со која не следува бесплатна достава. Производите може да се подигнат во салонот или да се испратат по карго.

Димензии

120×60 cm

Боја

Артисан, Бела, Сонома

Вие исто така би сакале…

Back to Top