(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Огледало Лион

3,700ден
2,775ден

Димензии: 80х80cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Сонома/Беж
Материјал: иверка 18/25mm, медијапан 18mm

 

Димензии

80х80cm

Боја

Сонома/Беж

Back to Top
Производот е додаден во кошничката