(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Претсобје Лион – елементи

3,100ден14,219ден

Боја: Сонома/Беж
Материјал: иверка 18/25mm, медијапан 18mm

14,219ден
10,664ден
Избери опција
5,070ден
3,803ден
Избери опција
3,100ден
2,325ден
Избери опција
11,920ден
8,940ден
Избери опција
3,700ден
2,775ден
Избери опција
Спореди

Димензии на елементи:

Плакар 58х40х193cm
Комода 1К 87x40x45cm
Закачалка 67x137cm
Комода 2К2Ф 87x40x106cm
Огледало 80x80cm

Боја

Сонома/Беж

Back to Top
Производот е додаден во кошничката