(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Плакар Фламес

8,385ден

Димензии: 50х205х37 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја бела, сонома, кастело

Материјал иверка: 18 mm

Боја

бело со пори, Сонома, Кастело

Back to Top