(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

ТДФ Гросо

123,835ден 111,452ден

Димензии:

  • тросед, 244x107x69 cm, дел за спиење: 225х105 cm
  • двосед, 204x107x69 cm, дел за спиење: 184х105 cm
  • фотелја, 85x92x75 cm

 

Спореди
  • модерен дизајн со дрвени ногарки
  • комплет тросед, двосед и фотелја
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура, седечкиот дел е изработен од сунѓер (со густина од 30cm)
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност

Вие исто така би сакале…

Back to Top