Тоалета + огледало Соната

14,000ден

Боја – кастело/антрацит , бело пори/антрацит
Материјал – иверка 18mm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Димензија: 100x173x40cm

Боја

бело со пори / антрацит, Кастело / Антрацит

Back to Top
Производот е додаден во кошничката