10%

Претсобје Атена

7,938ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја: Сонома и бела

Материјал: 16 mm иверка

Димензии: 100 см x 29 см x 205cm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Претсобје Атена"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *