Канцелариска фотелја 2326

8,800ден

Спореди
Достапна боја: Црна
Наслон – сунѓер тапациран со еко кожа
Седиште – сунѓер тапациран со еко кожа
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – пластика, тапацирана со сунѓер и еко кожа
Носивост – 120кг.
Back to Top
Производот е додаден во кошничката