Канцелариска фотелја 6158

9,500ден

Спореди
Достапна боја– Црна
Наслон – Сунѓер, тапациран со еко кожа
Седиште – Сунѓер, тапацирана еко кожа / Постоље – Метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – Пластика, тапациран сунѓер со еко кожа
Носивост – 120 кг
Back to Top
Производот е додаден во кошничката