Канцелариска фотелја 6001

7,050ден

Спореди
Достапна боја: Црна
Наслон – платно
Седиште – платно
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – хромирани рачки
Носивост – 120кг.
Back to Top
Производот е додаден во кошничката