Конференциска фотелја Ц114В

1,980ден

Спореди
Достапна боја Црна
Конструкција – хромирана
Наслон – сунѓер тапацирана со декоративна ткаенина
Седиште – сунѓер тапацирана со декоративна ткаенина
Носивост – 100кг
Back to Top
Производот е додаден во кошничката